Curious George

Ahoj lidi dnes tu pro vás mám další díl recenzí.

Dnes na hru Curious George (opět jmenovitě na PS2).

 

Příběh

Hra je dělaná k filmu, kde příběh začíná tím, že muž ve žlutém klobouku – Ted se vydá najít chrám. Když ho najdou, to co v něm hledali je pouze malé těžítko, ač to mělo být obrovské. Tam se objeví George, sebere Tedovi jeho klobouk a ted ho opičce nechá. Poté odjíždí zpět a George se vydá vrátit mu jeho klobouk.

Gameplay

Ovládání je klasické: Levá páčka – pohyb, pravá páčka – kamera, X – skok a (teď si nejsem jistý) čtverečkem – zbírání curious pointů. Cestou můžete najít několik skrýší/předmětů/jak tomu chcete říkat, se kterými můžete interakovat. Po interakci se vám přičtou na účet courious pointy, které potom v hlavním menu můžete vyměnit za “oblečení”, flimíky, obrázky nebo minihry. Ještě předtím si je ale musíte odemknout. To děláte tím, že po cestě zbíráte banány.

Cestu si moc zvolit nelze většinou jdete stále rovně, ale jsou části u kterých se opravdu zapotíte. V jedné části máte vesnici a vy se musíte dostat na její druhou stranu bez toho, abyste se dotkli země. Musíte přeskákat na drhou stranu po hlavách pohybujících se vesničanů.

 

Grafika a zvuky

Grafika by mohla být dělaná lépe, ale je plně dostačující. Mě některé části grafiky chyběli ůplně, kvůli poškozenému DVD.

Ke hře běží hezký soundtrack a i ostatní zvuky jsou dobře udělané.

Hodnocení

7Dobrá

Klady:
+ Super soundtrack a zvukové efekty
+ Hra k filmu je dobře zpracována

Zápory:
– Horší grafika

Leave a comment