Dora the Explorer: Journey to the Purple Planet

Dora the Explorer: Journey to the Purple Planet

Ahoj lidi,

Dnes jsem si pro vás připravil Game review na hru Dora the Explorer: Journey to the Purple Planet. Jedná se o hru vydanou v roce 2005 (PAL) na platformu Playstation 2

Letsplay!

 71905_front

Příběh

Hra začíná příletem pěti mimozemšťanů v jejich vesmírné lodi, která se po představení mimozemšťanů rosype. Dora a její fialová opice Boots se vydají na záchranou misi, aby dostali mimozemšťany zpět domů.

Gameplay

Hru může hrát každý, je velmi jednoduše ovladatelná a hratelná. Vlastně jdete po cestě, zbíráte SPACE GEMS které se tam “náhodou” nachází a když zrovna nejsou na cestě, tak jsou (pečlivě) schované ve skrýši těsně u cesty. Každá planeta má svoje 4 unikátní typy skrýší. Sem tam budete muset vyřešit nějaký úkol. Úkoly se často opakují a po druhém špatném pokusu vám hra napoví tak, že stačí pouze mačkat tlačítko X a máte vyřešeno.

Grafika a zvuky

Jednoduchá grafika se k této hře hodí a myslím si, že je dobrá, ač se to na mém let’s playi tak nevypadá (měl jsem špatné nastavení).
Ke hře běží pěkný soundtrack sem tam Dora prohodí nějakou větu napůl anglicky a napůl španělsky, ač jsem v nastavení jasně zvolil anglický jazyk. To však není chyba, ale součástí hry, protože to samé je na coveru hry.

Balení

Balení obsahuje cover s nálepkou Sony, krabyčku s držákem na paměťovou kartu, DVD s hrou a booklet s vysvětlením ovládání, popisem postav, popisem sluneční soustavy a popisem dalších předmětů co lze ve hře najít.

Hodnocení

5Průměr

Klady:
+Dobrá grafika
+Dobrý soundtrack

Zápory:
-MOC jednoduché na můj vkus (vím že je to pro malé děti, ale konzoli nebudu kupovat nemluvněti)

Leave a comment