Tomodach life!

Tomodachi life je hra nebo víc asi simulátor náhodných událostí.

 

Tuhle hru si můžete představit jako každému známé The Sims. Hra vám přidělí ostrov na kterém se vám postupem času otvírají různé obchody a místa. Na začátku hry si musíte vytvořit dvě Mii postavy. Můžete je buď vytvořit v Miimakeru a transportovat do Tomodachi life, nebo je vytvořit přímo ve hře. Dále poté dáte vašim ostrovanům jména, přezdívky, data narození, oblíbené barvy a HLAS. Ano postavy opravdu umí mluvit.

 

Jakmile dosáhnete nějakého úspěchu (počet obyvatel, počet vyřešených problémů, …) začnou se vám odemykat různé budovy. Mezi budovy se řadí obchody s jídlem, oblečením, čepicemi a pokoji. Poté zde jsou parky ve kterých vaše postavičky tráví volný čas. Na těchto místech se také konají různé akce, každá akce má přidělený (real life) čas ve kterém se každý den koná. A ať už jde o nakupování jídla, oblečení nebo společnou grilovačku, vaši Miici se nikdy nudit nebudou (a vy vlastně taky ne :D).

Hra “končí” ve chvíli jak jedna z vašich rodin, která se ve hře postupem času vytvoří, má dítě. Jakmile vyroste, můžete ji/ho poslat na výpravu k někomu jinému do hry, nebo ji/ho nechat žít vlastním životem u vás na ostrově.

 

Také vaše postavy můžete sdílet (zde je odkaz odkuď je můžete”stahovat” z netu: https://twitter.com/TomodachiQRcode).

 

 

Hodnocení

8Skvělá

Klady: + Jednoduchá a vtipná hra
+ Dobrý soundtrack
+ Ač jednoduchá, tak dobrá grafika
+ Vtipné části

Zápory: – Jsou zde části hry, na které potřebujete “druhou” kartridge, druhého člověka a v naší republice bohužel moc dalších lidí co hrajou takovéto hry není.

Leave a comment