Novinky

Od posledně co jsem na web neco napsal uběhlo hodně času. To hodlám změnit.

 

Dnes vám přináším novinky ohledně:

  • Partnerství
  • Stylu videí
  • Aktivitě na webu

 

Partnerství

Získej partnerství!
Chceš získat partnerství u Freedom! ? LINK ZDE: https://www.freedom.tm/via/pogof stačí se přihlásit přes Google účet.

Je to možná rok (spíš déle) co jsem partnerem Youtube (teda Youtube skrze třetí stranu). V té době mi šlo o to, abych mohl mít více možností s kanálem (teď už nic takového nejde, stránka kanálu je předělaná), a vůbec mi nedocházelo co tím múužu získat. Přes zimní prázdniny jsem tedy udělal malý výzkum > ke komu se přidat? Našel jsem skupiny dobré i špatné, na které nemám dostatečné předpoklady abych se k nim dostal. Jadna mi však do oka padla a to skupina Freedom! (ano píšou se i s tím vykřičníkem). Myslím si že to je dobrá skupina pro začátek. Již jsem se k nim dostal, ale partnerství z předchozí skupinou padne až 26. 1. 2014. Po tomto datu budu již plnohodnotný člen Freedom!.

 

Styl videí

Chci trochu pozměnit styl videí. Trochu ho updatovat, první věc co jsem udělal je, že na konci videa jsou klikatelné bubliny, které vás přesměrují na moje sociální sítě, můj web a na playlist s celou sérií. Dál si chci pořídit nový lepší mikrofon (to si myslím že sem také patří). A vůbec budu se snažit videa nějak ozvláštnit 🙂

 

Aktivita na webu

Twitter se sám zařídí Youtube se sám zařídí, G+ se sám zařídí, jediné co ne je Můj web (a Facebook který sice založený mám ale je mimo provoz). Na to jsem taky vymyslel program > Game reviews. Ve videu ukážu hru a zde potom o ní napíšu článek.

 

Takže to by bylo k mému plánu. Samozřejmě dál bude vycházet moje tvorba v podobném stylu ale vylepšeném. A hned po tomto videu skusím napsat recenzi na jednu z her na PS2 co už jsem hrál.

 

Děkuji,

– pogof

Leave a comment